Dla kogo?
 • junior/mid frontend developerzy, którzy chcą wejść na wyższy poziom
 • programiści i programistki, którzy potrzebują wsparcia w wyznaczeniu kierunku swojego technicznego rozwoju
 • szukający swojej pierwszej pracy w IT
 • absolwenci bootcampów, którzy chcą kontynuować swój frontendowy rozwój
Co możesz osiągnąć?
popraw swoje umiejętności techniczne
 • Wytłumaczę Ci trudne dla Ciebie zagadnienie
 • Pomogę w rozwiązaniu frontendowego problemu
 • Zrobię code review Twojego projektu i przeanalizuję z Tobą jak można go ulepszyć
skorzystaj z pomocy mentora
 • Pomogę Ci w sprecyzowaniu Twoich celów i zaprojektowaniu drogi do ich realizacji
 • Będę dla Ciebie wymagającym, ale też empatycznym mentorem
 • Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem
przygotuj się do procesu rekrutacyjnego
 • Przeanalizuję z Tobą Twoje CV i pomogę Ci pokazać się z jak najlepszej strony
 • Przeprowadzę z Tobą próbną rozmowę kwalifikacyjną, byś mógł/mogła poćwiczyć i poczuć się lepiej
O mnie
Nazywam się Anna Konopka, choć możecie mnie również znać z internetu jako kernelgonnapanic. Jestem Frontend Developerem z 5-letnim doświadczeniem. W trakcie tego czasu pracowałam z różnymi technologiami, zaczynając od jQuery i Angular.js, aż po React, Vue, React Native, TypeScript czy GraphQL. Miałam okazję zbierać doświadczenie w software house’ach, a także firmach tworzących własne produkty. Pracowałam stacjonarnie, a także w całkowicie zdalnym zespole. Kierowałam zespołem jako Team Lead, a także byłam mentorem dla młodszych programistów. Moim doświadczeniem dzielę się z innymi pisząc bloga, prowadząc kanał na YouTube oraz prowadząc konsultacje.
Moja filozofia
Podstawą tego, jak pracuję z moimi podopiecznymi, jest koncepcja radykalnej szczerości pochodząca z książki “Radical Candor” Kim Scott. W skrócie, sprowadza się to do tego, że jestem wymagającym, ale też empatycznym i cierpliwym mentorem. Zobowiązuje się towarzyszyć Ci w Twoim technicznym rozwoju, tłumaczyć, zadawać pytania, kwestionować, dopytywać, zwracać uwagę na szczegóły i stawiać przed Tobą wyzwania. Ale również sprawić, że nasze zajęcia będą ciekawe, pełne śmiechu i w luźnej atmosferze.

Twoje postępy są dla mnie bardzo ważne, ale to Ty jesteś odpowiedzialny/a za swój rozwój. Jeśli zdecydujesz się ze mną współpracować, będziesz musiał/musiała włożyć pracę, by pojawiły się efekty. Niestety nie mam (jeszcze 😉) czarodziejskiej różdżki.
When Anna and I were teammates at Laterpay, I always trusted her to help me or others debug any tricky issue in our codebases. She always provided constructive code reviews that helped me personally become a better engineer. She's an outstanding engineer, and I highly recommend that any front end engineer seeking advice or mentorship should reach out to her!
~ Michael J.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
Zaczniemy od umówienia się na bezpłatną, 30-minutową konsultację. Możesz zrobić to już teraz, klikając na przycisk poniżej. W trakcie naszej rozmowy poznamy się, porozmawiamy o Twoich celach i zasadach naszej współpracy. Przedstawię Ci różne tematyczne ścieżki rozwoju, którymi możemy podążyć i pomysły na naszą współpracę. Jeżeli zdecydujesz się na kontynuowanie pracy ze mną, dogramy szczegóły i wypracujemy Twoją indywidualną ścieżkę, w 100% dobraną do Twoich potrzeb. Rozpoczniemy regularne spotkania, w trakcie których będziemy omawiać konkretne zagadnienia, analizować moje uwagi z code review, pracować nad projektami czy przygotowywać się do rozmowy o pracę.

Jedyne, co musisz zrobić by zacząć, to kliknąć na przycisk poniżej i dać mi znać, że jesteś zainteresowany/a 😊
Pojedyncza konsultacja
(55min)
120 zł
Pakiet konsultacji
(4 x 55min)
439 zł480 zł
BEST DEAL